HAKKIMIZDA

AKSOY BİLGİ İŞLEM

Teknik Destek ve Danismanlik Hizmetleri Bilgi Teknolojileri hizmet alaninda liderligi hedefliyor.
Türkiye bilisim sektörünün degerli ve hizmet verdigi kuruluslara deger katan firmalarindan AKSOY BILGI ISLEM, ülkemizin bilisim teknolojileri konusunda hizla artan kaliteli BT destegi talebine cevap vermek amaciyla yüksek müsteri memnuniyetini hedef seçerek konusunda uzman kadrosu ile çözüm farki yaratmaktadir.
Ayrica, IBM, HP, MICROSOFT, NOVELL, TREND MICRO, LOGO, ETA, LINK basta olmak üzere, kendi alaninda dünya devi olan sirketlerle olan is ortakligi ve müsteri memnuniyeti odakli kalite anlayisiyla, her yapi ve ölçekteki kurumsal sirketlere, her türlü BT ürün ve BT çözümünü sunmaktadir.
KURULUS AMACIMIZ Bizler AKSOY BILGI ISLEM ’ de dünyanin önde gelen yazilimlari, network sistemleri, sunucu (server) yapilandirmasi, muhasebe programlari destegi ile en ileri ve en gelismis BT (Bilgi Teknolojileri)'ni sunmak, uygulamak ve sürekli müsteri memnuniyetini saglamak için çalisiyoruz. AKSOY BILGI ISLEM çözümleri ve hizmetleri uzmanlardan olusan agimiz ile bu gelismis teknolojileri müsterilerimizin kendi is degerlerine dönüstürüyoruz. Bizler AKSOY BILGI ISLEM olarak Türkiye'nin en iyi ürün ve hizmet sunan, kendimizi sürekli olarak yeniden kesfetmeye olanak saglayacak kadar açik fikirli ve sizlerle yeni degerler kazanma amaçlarini bir kültür olarak yaratmaktayiz. IS PRENSIPLERIMIZ AKSOY BILGIISLEM Teknoloji olarak, Türkiye'de sirketlerin teknolojiden yararlandikça daha basarili olacaklarina inaniyor, yeni teknolojilere dayali basarili is çözümlerini gerçeklestirmenin bizim için bir görev oldugunu düsünüyor, uygulamada, verimlilik artisi saglayan bütün çözümlerin Türkiye'de yayginlasmasini AKSOY BILGI ISLEM olarak sirket is prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz.
REFERANLSAR
Tümünü Gör
Aksoy Bilgi İşlem Kurumsal Teknik Servis Mevlana Mah. 838/1 Sok.No:5/B Gaziosmanpaşa/İstanbul Kroki için tıklayınız