HİZMETLERİMİZ

FİRMANIZA ÖZEL FARKLI ÇÖZÜMLER

Kurumsal Teknik Servis, hizmet verdigi her sektörde profesyonellerinden olusan deneyimli ve uzman kadrosuyla bir çok alanda bilisim teknolojilerinden faydalanmanizi saglarken finansal giderlerinizi düsüren ve zamandan tasarruf etmenizi saglayan gerçek çözümler sunmaktadir.

Firmamiz, küçük ve orta ölçekli kuruluslarin sürekli degisen Bilgisayar Sistemleri ihtiyaçlarini karsilayarak, her türlü çevre birimleri ve yazilim ürünü satisi yapmakta; kurumsal bazda firmaya özel kiosk ve kiosk yazilimlari hazirlayip hayata geçirmektedir.

Kurumsal Bakim Anlasmasi, düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, isletim sistemleri, donanim, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ag yapisi, çevre birimlerinin bakimi, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi islemlerini kapsamaktadir.
Periyodik bakimlar disinda olusabilecek donanimsal ya da yazilimsal sorunlar için en kisa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunlarin giderilmesi, gereken önlemlerin alinmasi hizmetlerini kapsar. Kurumsal Teknik Servis Hizmetlerimiz Bilgisayar ve Network sistemindeki sorunlarin çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçlarin kolaylastirilmasi dogrultusunda çözüm önerilerimiz bulunmaktadir. Network sistemleri sayesinde ofisinizde, evinizde kullandiginiz yazici, tarayici gibi çevre ürünlerini, dosyalarinizi diger network kullanicilariyla ortaklasa kullanabilirsiniz.Windows Server ailesi ile sisteminize merkezi yönetim kolayligi ve gelismis güvenlik saglarsiniz.Sanallastirma teknolojisini kullanarak sunucu sayisini azaltabilir böylece donaniminizi daha verimli kullanabilirsiniz. Sistem Hizmetleri Windows Server 2003, 2008, 2012 Isletim sistemlerinin kurulumu
Active Directory, Dns, Dhcp, Print Server, File server kurulum ve yönetimi
Workgroup, Active Directory Kurulum ve Destek Hizmetleri
Eset,Trent Micro, server ve client kurulumu ve konfigürasyonu
Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dis) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayari
Sunucu sanallastirma islemleri
Anahtar Teslimi Projeler (Server, PC ve Diger Donanim Satisi ve Kurulusu )
Monitoring ve Sistem izleme Yazilimlari kurulum Network Hizmetleri Local Area Network (LAN) Sistemleri Kurulusu
Network Kurulumu,Network Kablolama,wireless(kablosuz network) kurulumu
Kablolu ve Kablosuz Ag ortamlari problemleri destek ve çözüm
Network kurulumu, tanimlama ve kaynaklarin paylasimi
ADSL Kurulum ve arizalari
Internet Güvenlik Sistemleri Linux Firewall kurulumu
Güvenlik Donanim ve Yazilimlari
VPN Baglantisi
REFERANLSAR
Tümünü Gör
Aksoy Bilgi İşlem Kurumsal Teknik Servis Mevlana Mah. 838/1 Sok.No:5/B Gaziosmanpaşa/İstanbul Kroki için tıklayınız